Akis Güvenlik Sistemleri

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ​

Araç takip sistemleri, şirketlerin araç konumlarını izlemek için kullandığı bir yazılım sistemidir. Yazılım, araçlara GPS aracılığıyla bağlanır ve şirketlere araçlarının coğrafi konumu hakkında gerçek zamanlı bilgi verir.

Akis Güvenlik araç takip sistemleri en basit tanımıyla GPS uyduları sayesinde araçların online bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb. üzerinden 7/24 takip ve kontrol edilmesini sağlayan sistemdir. Akis Güvenlik araç takip sistemleri, araçların hızlarını, izledikleri rotaları, durma noktalarını, rölanti sürelerini haritalar üzerinde anlık ve geçmişe dönük olarak takip edebilmeyi mümkün kılar.

Akis güvenlik çözümleri

Yakıt Tasarrufu

akıllı ev sistemleri

Raporlama

akıllı ev sistemleri

Verimlilik

Akis güvenlik çözümleri

Kısıtlamalar​

Akis güvenlik çözümleri

Yakıt Tasarrufu

akıllı ev sistemleri

Raporlama

akıllı ev sistemleri

Verimlilik

Akis güvenlik çözümleri

Kısıtlamalar​

Akis güvenlik çözümleri

Araç Takip Sistemi nasıl çalışır?

Temel olarak araç takip sistemleri GPS, GSM/GPRS, sayısal haritalar ve özel yazılımlardan oluşan bir döngü içinde çalışır. Araçlara monte edilen mobil veri cihazları, uydulardan aldıkları iki bilgiyi  uydu bilgilerinin gönderildiği andaki gerçek zamanlı ve iletim anında uydunun yörüngedeki konumunu – iletir ve sıcaklık gibi telemetrik bilgileri kontrol ve iletişim merkezlerine iletir. GSM/GPRS ağı üzerinden. Bu şekilde alınan bilgiler özel yazılımlar sayesinde derlenmekte ve sunucular üzerinde bir veri bankasına kaydedilmektedir. Kullanıcı tarafında ise özel yazılımlar kullanılarak bilgisayar veya akıllı telefon/tablet üzerinden araçlar anlık ve geçmiş kayıtları üzerinden takip edilebilmekte ve araçlardan gelen tüm bilgilerin görselleştirilmesi, araçların alarm ve program durumlarının değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Bu yapı, araç takip sistemlerinin işleyişinin temelini oluşturmaktadır.


İlgili Hizmetlerimiz

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button