Engelli Turnike Sistemleri

Akis Güvenlik Sistemleri Turnike Sistemlerinin geçiş kontrol amaçlı kullanılan VIP turnikeleri günlük alanda birçok kullanım alanına sahiptir. Tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişler için uygun, özel gövde tasarımlı, kanatlı turnikedir.

Engelli Turnike Geçiş Sistemleri genellikle tripod veya hızlı geçiş turnikelerinin yanlarına konumlandırılıp geçişleri düzen altına almak için kullanılmaktadır.Bebek arabası, tekerlikli sandalye, küçük çocuk veya turnikeye kart göstermeden geçiş sağlayacak biri olduğunda vip turnikeler kullanılır.Vip turnikelerin üzerlerine de diğer turnike sistemlerinde olduğu gibi; kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma okuyucusu monte edilebilir ve personel devam takip ve personel geçiş kontrol yazılımları ile entegre çalışabilir.Dilenirse vip turnikelere uzaktan kumanda alıcı bağlanarak; uzaktan kumanda ile de açtırılabilir.Vip turnikeler motorlu veya elle açılan yaprak turnike modelinde olabilir. Market giriş-çıkışlarında sıklıkla vip turnikeler kullanılmaktadır.

Engelli geçiş turnikesi pleksi kanat motorlu sistemler ile çalışmaktadır. Çift yöne açılabilen turnike sistemleri, engelli ve misafir geçişi için tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu, fotosel, sensör vb. gibi biyometrik sistemler ile çalışabilir. Engelli turnike sistemi mevcut tripod, hızlı geçiş turnikeleri yanlarına montaj edilerek geçiş kolaylığı sağlamaktadır.Engelli Turnike Geçiş Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.Engelli geçiş turnikeleri ile daha fazla bilgiye ulaşmak ve projenize teklif almak için bizimle iletişime geçin.

İlgili Aramalar;Turnike fiyatları, engelli turnike sistemleri , engelli turnike , engelli swing gate turnike, vip turnike sistemleri , vip turnike, boy turnike, boy turnikeleri , turnike , turnike geçiş sistemleri , turnike geçiş sistemi, turnike sistemi, turnikeler, turnike geçiş sistemleri, turnike sistemleri ankara, turnike sistemleri fiyat, okul turnike sistemleri, turnike fiyat , güvenli geçiş , boy turnike modelleri

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button