Bizi tanıyın

Akis Güvenlik Sistemleri

Bizimle Güvendesiniz!

Akis Elektronik Güvenlik Sistemleri, güvenliğin sağlanması için profesyonel ürünler tasarlamakta ve bunları kullanılabilir hale getirmektedir. Her türlü Güvenlik Yönetim Sİsteminin belkemiğini oluşturan yazılım ve donanımların çağdaş ihtiyaçların gerisinde kalmaması için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Akis Güvenlik herhangi bir projenin ihtiyaçlarını tamamen o projeye özgü bir şekilde çözebilecek unsurları oluşturabilmektedir.

Geniş satış ekibi ve satış sonrası destek ve lojistik hizmetleri sayesinden Türkiye’nin ve Dünyanın herhangi bir yerinde proje yüklenebilen Akis Güvenlik aynı zamanda güncel teknolojinin ötesinde tamamen kendi geliştirmiş oluduğu teknolojileri de kullanıcıları ile paylaşabilmektedir.

Kalite Politikamız

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.

Vizyonumuz

Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart
Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum

KURUMSAL
AKİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ
TİMKO 2 İŞYERLERİ SİTESİ I-1 YENİMAHALLE / ANKARA
faks
0 312 473 56 01
İletişim formu