Road Blocker

Akis Güvenlik olarak projelerinizde hizmet verdiğimiz Road Blocker Sistemleri her araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir.

Road Blocker sistemleri araç çarpmalarına karşı özel tasarlanmış olup, ek olarak tüm aksamlar gerçekleşebilecek tüm saldırı senaryolarına karşı da güçlendirilmiştir. Bu sistem, Kollu Bariyer, Mantar Bariyer vb. diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır.

Emniyet ve belediye gibi kamu binalarında da kullanılan road blocker sistemleri alışveriş merkezleri gibi araç trafiğinin düzenlenmesi gereken alanlarda da kullanılabilir. Her türlü saldırı eylemine karşı dayanıklı olan sistemler istenen ağırlıkta üretilebilmektedir. Plaka Tanıma Sistemi, Hızlı Geçiş Sistemleri, Kart Okuyucular vb. gibi her türlü Access Kontrol Sistemi ile entegre çalışmaktadır.

 Güçlü taşıma kapasitesi sayesinde araç kontrolüne imkan tanıyan road blocker fiyatları için bize ulaşın.Akis Güvenlik Sistemleri ile maksimum güvenliği sağlayabilirsiniz.

İlgili Aramalar; Road blocker sistemleri, road blocker, bariyer sistemleri , bariyer geçiş sistemleri , güvenlik önlemleri , askeriye güvenlik önlemleri , devlet bina koruması, şirket güvenliği bariyer koruması , entegre elektronik güvenlik önlemleri , road blocker kurulumu , road blocker nedir , road blocker fiyatları , bariyer sistemleri fiyatları

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button