Akis Saldırı Önleyici Sisleme Sistemleri

Akis Saldırı Önleyici Sisleme Sistemleri, hırsızları saniyeler içinde engeller, hırsızlığa karşı korur.

Yüksek oranda glikol içeren yenilikçi sıvı formülü, tamamen nüfuz edilemez yoğun bir sis sağlar.Üretilen sis, sis sıvısının bileşimi ve patentlerimize dayanan özel atış teknolojisi sayesinde piyasadaki çeşitli sisleme sistemleri tarafından üretilenlerin açık ara en yoğunudur.

Muazzam izolasyonu sayesinde Akis sisleme sistemleri çok düşük güç tüketimine sahiptir ve şebeke elektriğinin olmadığı durumlarda uzun süre çekim yapabilir; sıcaklık sürekli sabittir.

SALDIRI ÖNLEYİCİ SİSLEME SİSTEMLERİ NEDEN ETKİLİDİR?
Hırsızlıklar genellikle çok hızlı gerçekleşir ve genellikle değerli eşya kayıpları ile sonuçlanır.
Bu tür hırsızlıklara teşebbüs eden soyguncular hızlı hareket ederler ve personeli korkutmak ve geleneksel güvenlik sistemlerini atlatmak için hileler veya şiddet kullanabilirler.
Ayrıca, hırsız alarmları veya gözetleme kameraları gibi geleneksel güvenlik sistemleri bazı suçlular tarafından göz ardı edilir ve bu nedenle bu tür sistemler tipik olarak hırsızlıkları ve binaya izinsiz girişleri önlemede etkisizdir ve sonuç olarak değerli eşyaların çalınmasını önlemede etkisizdir.
Değerli eşyaların çalınması, yalnızca çalınan eşyaların büyük değeri nedeniyle değil, her şeyden önce, çoğu durumda daha da yüksek değerde olabilen iş ve altyapının tahrip olması nedeniyle ortaya çıkan kayıp nedeniyle özellikle pahalıdır.

Bu nedenlerle, birkaç saniye içinde yoğun, yönünü değiştiren ve aşılmaz bir yapay sis duvarı üreten sisleme güvenlik sistemleri icat edilmiştir.
Alarmlardan ve güvenlik kameralarından farklı olarak, sis, izinsiz girişi hemen engeller ve tüm nesneleri saniyeler içinde görünümden gizler.

Üretilen sis hırsızları tamamen şaşkına çevirir, bu nedenle hırsızlık yapmak yerine hemen çıkış aramaya başlar.

Ürün detayları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button