Tripod Turnike Sistemleri

Akis Güvenlik Turnike Sistemleri, belirli bir alan ve ortam özelinde yapılan giriş-çıkış faaliyetlerini kontrol altına almak, asli görevi görsel caydırıcılık ve kontrol algısı yaratmak olan ve yapı güvenlik otomasyonlarında önemli bir tamamlayıcı ürün görevi gören elektromekanik makinelerdir.

Günümüzde güvenlik çözümleri bir lüks olmaktan çıkıp, hayatın her alanında gerekli ve büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Dolayısıyla bu durum özellikle son 20 yıldır, elektronik güvenlik çözümlerine olan talebi arttırmıştır.Turnikeler, elektronik güvenlik çözümlerinin bir parçası olup bu güvenlik sistemi içerisinde tamamlayıcı ürün olarak yer almıştır. Her türlü bina otomasyon ve yapı güvenlik sistemiyle entegre çalışabilen turnikeler, bu zincirin en kritik noktalarından birinde görev almaktadır.

Turnikeler, asli görevleri itibariyle caydırıcılık niteliği taşısalar da kullanıldıkları yerleri göz önüne aldığımızda estetik ve güzel görüntü sergilemeleri de olmazsa olmaz bir özelliktir. Bugün birçok binada şık ve inovatif lobi tasarımları ön plana çıkmakta, turnikeler aynı zamanda bu mimari estetiğin de bir parçası olmaktadır.

Turnikeler, artık her insan için evine ya da işyerine girerken, toplu taşımayı kullanırken, haftasonları sosyal etkinlik için gidilen bir konser alanı girişinde ya da taraftarı olduğu takımı izlemek için gittiği stadyumun girişinde karşılaştığı bir unsur haline geldi. Kullanım alanlarına göre farklı tasarım ve fonksiyon özellikleri taşıyan turnikeleri, 4 ana ürün başlığı altında tanımlayabiliriz. Herkesin turnike denince ilk aklına gelen ve genellikle metro ve raylı sistem hatlarında gördüğümüz 3 kollu Tripod Turnikeler bunlardan ilkidir.

Tripod Turnikeler, en çok tercih edilen turnikelerden bir tanesidir. Günümüzde de kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. 3 kol özelliğiyle çevrilerek geçişler sağlanır.
Turnikeler üzerine yerleştirilen parmak izi okuyucu, yüz tanıma cihazı ve kart okuyucular sayesinde turnikelerden kontrollü ve güvenli bir geçiş sağlanabilir.

 

İlgili Aramalar; Tripod turnike sistemleri, turnike sistemleri, turnike, turnike sistemleri, turnike fiyatları, güvenlik sistemleri kapı kontrol turnike, turnike projeleri, akis güvenlik turnike projeleri , tripod turnike fiyatları, boy turnike , engelli turnike sistemleri , swing gate , vip turnikeler

Daha fazla bilgi ve iletişim için bize ulaşın.

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button