Yer Tuzakları

Yer Tuzakları Nedir?

Yer tuzakları otopark, alışveriş merkezleri, siteler, tek yönlü yollar vb. alanlarda ulaşımın tek yönde yapılmasını sağlayıp, ters yönden geçişi engellemek için kullanılır. İstenildiğinde pasif hale getirilebilir. Mevcut geçiş düzenine aykırı hareket eden araçlar, manuel yer tuzakları, birbirinden bağımsız bıçakları sayesinde engellenip, herhangi bir suikast girişiminde lastik hasarına neden olmaktadır. Yer tuzaklarının bıçak uzunluğu müşteri taleplerine göre özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.Dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırmak için epoksi boya veya elektrostatik toz boya boyanmaktadırlar. Otomatik yer tuzağı sisteminde elektrik kesintisi halinde üründen 100% verim alabilmek için manuel kol aparatı geliştirilmiştir.

Özellikle, tek yönlü yollarda araçların ters yönden girişini engellemek üzere geliştirilmiştir, hız kesici kasis ve kapan özelliklerine de sahip, kolay monte edilebilen çelikten imal edilmiş bir üründür.

Günümüzde garaj girişi, kamu binaları, özel binalar, otopark ve site girişleri gibi belirli bölgelerde izinsiz araç girişinin engellenmesi amacı ile araç kapanı adı verilen kapan yol düzeneği kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre isteğe bağlı şekil ve dişlere sahiptir. Bahsedilen bu dişler sayesinde yol tuzakları belirlenen bölgede kapanın izin verdiği yön haricinde araç geçişi mümkün olmamaktadır.

Yer Tuzakları sistemlerinin kurulumu ve projelerinize entegresi için bize iletişim bölümünden ulaşabilir , sosyal medya hesaplarımızdan daha öncesinde yaptığımız projelere göz atabilirsiniz.

İlgili Aramalar; Yer tuzakları, yer tuzakları nedir , yer tuzağı sistemleri , yer tuzak sistemleri , otopark giriş , otopark engelleri , alışveriş merkezi giriş yer tuzakları , mantar bariyer , kollu bariyer sistemleri , road blocker , bariyer sistemleri , bariyer geçiş sistemleri , yer tuzakları fiyatları

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button