Kollu Bariyer Sistemleri

Akis Güvenlik Sistemleri kollu bariyer ihtiyaçlarınızda size en iyi ve en uygun hizmeti sunmaktadır.Bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için otoparklarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun bu sistemleri güvenle tercih edebilmeniz için sizlere seçenekler sunulmaktadır.

Kollu bariyer sistemleri, aynı zamanda otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da tercih edilmektedir. 

Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur.

Kollu bariyer sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Bizlere 0 312 473 04 73 numarasını tuşlayarak ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. 

İlgili Aramalar; Kollu bariyer sistemleri, kollu bariyer , bariyer sistemleri , bariyer sistemleri fiyat , bariyer sistemi fiyatı , en uygun bariyer sistemleri, kollu bariyer fiyat, mantar bariyer sistemleri , mantar bariyer , mantar bariyer sistemleri fiyatları , biyer nedir , bariyer geçiş sistemi nedir, road blocker , araç altı görüntüleme, elektronik güvenlik sistemleri, akis guvenlik

Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 I-1 Yenimahalle/ Ankara

Gündem

Akis Elektronik Güvenlik güncellemelerinden haberdar olmak için bize ulaşın.

    Macun mah. 177 cad. Timko 2 İşyerleri Sitesi no: 19 L-1 Yenimahalle/ Ankara

    Çalışma Saatleri:

    Pzt – Cts: 08:00 – 18:30 

    Tüm Hakları Saklıdır.

    Call Now Button